MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3401503
nr 340 1503
Byrå
1800-tal, L.110D.47H.100 (fanerskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 december 2004
650 kr
450 kr
1.100 kr